Garnitur męski jest symbolem elegancji i szyku – nie ma chyba stroju, który jednocześnie podkreślałby indywidualność jego posiadacza i zapewniał mu wstęp w każde miejsce. Garnitur otwiera drzwi do kariery, buduje pewność siebie i pozwala sprawić na nowo poznanych osobach idealne pierwsze wrażenie. Tak wiele można osiągnąć jedynie przez wybór odpowiedniego stroju. Niemniej nie każdy garnitur jest idealny – optymalna jakość wykonania, dobrze wykonane detale i fason nawiązujący do najnowszych trendów w modzie to rzadkość. Problem z poszukiwaniem perfekcyjnego garnituru rozwiązuje na szczęście poniższa oferta – bo Modini tworzy tylko doskonałe ubrania dla eleganckich panów.

Nasz sklep pełen jest garniturów wysokiej jakości – niemniej nie każdy przeznaczony jest dla każdego pana. Współczesny gentleman to indywidualny charakter, styl i pasja. Z tego powodu Modini nie tworzy jednakowych i powtarzalnych strojów, ale stara się zróżnicować swoją ofertę do tego stopnia, aby klient mógł wybrać z niej coś dla siebie. I radzimy sobie z tym znakomicie.

Oferujemy modne garnitury dla każdego – dla młodych i dojrzałych, poważnych i frywolnych, postawnych i krępych. Nie mają dla nas znaczenia przekonania czy różnice – pragniemy łączyć, a nie dzielić. Nasze garnitury tworzone są z poczucia misji i silnego przeświadczenia o tym, że elegancja jest wyznacznikiem prawdziwego mężczyzny. Do tej pory zgromadziliśmy rzeszę wiernych klientów, której przekrój jest bardzo szeroki – w garnitury wizytowe zaopatrujemy zarówno szanowanych dyplomatów, jak i utalentowanych rzemieślników, nasze nowoczesne stroje noszą studenci u progu kariery i właściciele wielkich firm. Nie ma znaczenia, kim jest nasz klient – ważne, że w jego żyłach płynie krew prawdziwego mężczyzny. Wspieramy takich panów swoim doświadczeniem i obyciem w branży – wiemy, że jakość jest najważniejsza i to jej podporządkowana jest nasza działalność. Modini nie szyje garniturów – Modini je tworzy.

Oferowane przez nas garnitury to idealna mieszanka klasycznego szyku z nutką awangardy – staramy się tworzyć harmonijne połączenia, które przypadną do gustu współczesnym miłośnikom wysmakowanych strojów. Zespół fachowców czuwa nad tym, aby każdy z naszych garniturów spełniał oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców i zachwycał najdrobniejszym szczegółem. Logo Modini to znak, który gwarantuje satysfakcję. Ale nie trzeba wierzyć na słowo – wystarczy przyjrzeć się naszej ofercie i na własne oczy zobaczyć, czym jest prawdziwa jakość. Oka konesera nie da się przecież oszukać.

71a4c902b5e30f278f2990091c7797a9