Wśród kobiecej garderoby znajdziemy całą gamę różnej maści elementów stroju. Od tych typowo kobiecych, jak sukienki i spódniczki przez bluzki, koszulki, t-shirty, a na kombinezonach i rurkach skończywszy. Każda kobieta stara się zawsze wyglądać pięknie i skrupulatnie dobiera poszczególne elementy swojej garderoby do pozostałych, jak i swojego nastroju. Czy jest jakiś ciuch uniwersalny, który sprawdzi się w każdej sytuacji? 

Jak najbardziej! I to taki, który każda z nas ma w swojej szafie. I to często nawet więcej niż jedną parę. Mowa oczywiście o jeansach, które śmiało można stwierdzić mogą uchodzić za nieśmiertelnego przyjaciela każdej z nas. 

Kochamy jeansy za ich uniwersalność, za ich wytrzymałość i za dopasowanie do każdej możliwej sytuacji. Zawsze, kiedy masz wątpliwość w co się ubrać para ulubionych jeansów wyratuje Cię z pozornie trudnej sytuacji.

Jeansy na co dzień

Czasem przychodzi taki dzień, że zwyczajnie nie wiesz w co się ubrać. Powiedzmy sobie szczerze, że taki dzień może i następować codziennie, gdy stajesz przed obliczem swojej szafy, ale są takie, które zyskują zupełnie inny wymiar tego problemu. W taki dzień lejąca, zwiewna sukienka w subtelne kwiaty, czy rozkloszowana spódniczka jedynie irytują Cię swoją obecnością i szukasz czegoś w czym po prostu będziesz czuła się wygodnie. Z kąta uśmiechają się wtedy do Ciebie Twoje ulubione jeansy i świat staje się zaraz piękniejszy.

Zwłaszcza, że aby wyglądać świetnie do kompletu wystarczy Ci jedynie zwykły podkoszulek. Efekt murowany. Prostota i minimalizm tego wydania zagwarantuje Ci liczne spojrzenia wśród płci przeciwnej. Nie bez powodu w końcu, za starych dobrych czasów był to ulubiony strój pięknej kobiety o pełnych ustach znanej jako Angelina Jolie.

Bardziej oficjalnie? 

Wbrew pozorom jeansy sprawdzą się nawet w sytuacji, gdy potrzebujesz stroju trochę bardziej wyjściowego. Nawet te z lekkimi przetarciami nie będą odbiegać o oficjalnego dress code’u. Oczywiście pod warunkiem, że nie będą to dżinsy „a la menel”, z licznymi dziurami. 

Do stonowanych i podkreślających Twoje atuty jeansów dobierz prostą marynarkę w stonowanym kolorze i buty na wysokim obcasie. Lekki makijaż i naturalnie ułożone włosy i jesteś gotowa do wyjścia!

Drugą opcją do jeansów w oficjalnej odsłonie może być koszula. Doskonale komponować się będą zarówno z luźniejszą stylizowaną na męską, jak również tą z subtelnie podkreślająca kobiece kształty. Wybór należy do Ciebie. Nie uciekaj do niepotrzebnych kombinacji. Wybieraj proste rozwiązania, a zawsze będziesz wyglądać pięknie!